• 3. pieteikšanās kārta mācībām noslēgusies! Mācību saraksta atjaunošana notiks pirms nākamās pieteikšanās kārtas izsludināšanas.

Darbs ar programmu Ilustrator CC

Izglītības programmas veids:
Profesionālās pilnveides izglītības programma
Nozare:
Drukas un mediju tehnoloģijas
Programmas stundu skaits:
160
Līdzmaksājuma apjoms (EUR):
36.00
Mācību cena (EUR):
360
Prasības iepriekšējai izglītībai:

Vidējā

Priekšzināšanu līmenis:
Izglītības programmas apguves rezultātā paredzēts iegūt padziļinātas zināšanas un/vai prasmes par attiecīgo tēmu (dalībniekam ir vajadzīgas priekšzināšanas)
Programmas apraksts:

Izglītības procesa rezultātē, dod iespēju iepazīties ar vektorgragiku, izmantojot programmatūru 'Adobe Ilustrator CC'. Apmācību rezultātā, izglītojamais iegūs praktiskas zināšanas veidot vektorgrafikas ilustrācijas, zīmes un informatīvus mateiālus . Apmācību programmas rezultātā, tiks iegūtas zināšanas pielietot programmatūru gan drukas un mēdiju tehnoloģiju vajadzībām, gan tiks iedotas pamatzināšanas programmas pielietošanai plašākā nozaru griezumā. Apgūstamās tēmas 1)Iepazīšanās ar datorprogrammu Adobe Ilustrator; 2) Jauna dokumenta veidošana;3) Vienkāršu formu veidošana; 4)Objekta transformēšana; 5) Objekta pildījuma un kontūras īpašības; 6) Darbs ar krāsu; 7) Sarežģītu formu veidošana un rediģēšana; 8) Pildspalvas rīks; 9)Bagātīgie objektu pildījumi; 10)Appearance panelis un grafisko stilu veidošana; 11) Simboli; 12) Otu veidi un to izmantošana; 13)Kompleksie obkjektu transformācijas rīki; 14) Darbs 3D vidē; 15) Burtu mācības pamati; 16) Darbs ar tekstu; 17) Rastrografikas izmantošana; 18) Materiāla izveide drukas un mediju vajadzībām; 19)Dokumentu saglabāšana un eksportēšana

Izglītības dokuments:
Apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Licences numurs:
P-16916
Akreditācijas informācija:
Akreditācija tiks veikta izglītības programmas īstenošanas laikā.

Izglītības iestāde

SIA 'Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola 'RISEBA'' - Daugavpils, Mihoelsa iela 47

Mācību pasākums

Adrese: 

Daugavpils, Mihoelsa iela 47
Pedagogs:

Mg. art. Agris Dzilna

Programmas īstenošanas periods:
4 mēneši
Minimālais izglītojamo skaits grupā:
15
Maksimālais izglītojamo skaits grupā:
30