• 2. pieteikšanās kārta mācībām noslēgusies! Mācību saraksta atjaunošana notiks pirms nākamās pieteikšanās kārtas izsludināšanas.

Agile un Scrum projektu vadība

Izglītības programmas veids:
Neformālās izglītības programma
Nozare:
Elektronisko un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Programmas stundu skaits:
32
Līdzmaksājuma apjoms (EUR):
14.40
Mācību cena (EUR):
144.00
Prasības iepriekšējai izglītībai:

Mācību programas ietvaros tiks apgūtas padziļinātas zināšanas un prasmes Agile un Scrum projektu vadībā - mācību dalībniekiem ir nepieciešamas pamatzināšanas par projektu vadības pamatprincipiem

Programmas apraksts:

Mācību programas ietvaros tiks apgūtas padziļinātas zināšanas un prasmes Agile un Scrum projektu vadībā - mācību dalībniekiem ir nepieciešamas pamatzināšanas par projektu vadības pamatprincipiem

Par programmu - Scrum projektu vadība

Programmas mērķis:Programmas mērķis ir iepazīstināt mācību dalībniekus ar Scrum projektu vadības sistēmu, kas sastāv no dažiem vienkāršiem paņēmieniem.

Scrum ir viena no populārākajām IT izstrādes projektu vadības pieejām.

Programmatūras izstrādes veiksmes pamatā ir radītā produkta kvalitāte un spēja realizēt produktu noteiktā budžeta ietvaros, kas parasti ir tieši saistīts ar produkta realizācijas termiņiem.

Šajā programmā mācību dalībnieki iepazīsies ar SCRUM sistēmu, tās noteikumiem, artefaktiem un rīkiem, kā arī iegūs iemaņas sistēmas pielietošanai projektu realizācijai.

Mērķa grupa:Uzņēmumu/iestāžu darbinieki, kas iesaistīti IT projektu realizācijā - izstrādātāji, testētāji, projektu vadītāji, produktu īpašnieki.

Pēc programmas:Pēc programmas apguves mācību dalībniekiem būs pamatzināšanas SCRUM metodes pielietošanā, un, pat ja uzņēmumā/iestādē uzreiz netiek ieviesta šī izstrādes sistēma, dažas kursā praktizētās tehnikas (vīzijas izstrāde, prasību izstrāde, darbu sarežģītības noteikšana u.c.) varēs tikt pielietotas uzreiz ikdienas darbā arī individuāli.

Izglītības iestāde

Mājaslapa
Kontaktinformācija

Kontaktpersona

Telefona numurs

E-pasts

Dokumentu iesniegšanas adrese

Dokumenta pieņemšanas laiki

Iluta Egle

20457455

iluta.egle@bda.lv

Tallinas iela 4, Rīga

08.30 - 17.00

Programmas norises vietas adreses

Tallinas iela 4, Rīga, Vidzemes priekšpilsēta