• 2. pieteikšanās kārta mācībām noslēgusies! Mācību saraksta atjaunošana notiks pirms nākamās pieteikšanās kārtas izsludināšanas.

Rasēšanas pamati

Izglītības programmas veids:
Neformālās izglītības programma
Nozare:
Metālapstrāde, mašīnbūve un mašīnzinības
Programmas stundu skaits:
24
Līdzmaksājuma apjoms (EUR):
10.80
Mācību cena (EUR):
108.00
Prasības iepriekšējai izglītībai:

nav attiecināms

Programmas apraksts:

Pamatzināšanas un pamatprasmes par attiecīgo tēmu (dalībniekam nav vajadzīgas priekšzināšanas).Būvniecības rasējumu lasīšana. Vispārīgie rasējuma noformēšanas noteikumi: apzīmējumi, mērogs, izmēri, projekcijas. Rasējumu noformējums. Celtniecības rasējumi. Materiālu apzīmējumi. Darba skiču izveide.

Izglītības iestāde

Mājaslapa
Kontaktinformācija

Kontaktpersona

Telefona numurs

E-pasts

Dokumentu iesniegšanas adrese

Dokumenta pieņemšanas laiki

Laura Lika

27841909

izaugsme@buts.lv

Lāčplēša iela 125, Rīga 2.stāvs

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Ināra Sutra

27840717

darbadrosiba@buts.lv

Lāčplēša iela 125, Rīga 3.stāvs

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Nikolajs Demidovs

27898016

metalapstrade@buts.lv

Meža iela 7, Rīga 1.stāvs

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Roberts Kārkliņš

28606877

komercdarbiba@buts.lv

Meža iela 7, Rīga 2.stāvs un 4.stāvs

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Jana Uzulniece

27898033

aizkraukle@buts.lv

Lāčplēša iela 6, Aizkraukle

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Karīna Duntava

27898019

bauska@buts.lv

Dārza iela 14a, Bauska

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Daiga Zīrape

27898037

cesis@buts.lv

Bērzaines iela 15, Cēsis

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Aļona Rasčevska

29132050

daugavpils@buts.lv

18.novembra iela 18a, Daugavpils

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Sarmīte Deksne

27898038

gulbene@buts.lv

Ābeļu iela 8, Gulbene

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Ingrīda Ābolkalna

27898039

jelgava@buts.lv

Jāņa iela 4, Jelgava

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Elīna Kušiņičeva

27898040

jekabpils@buts.lv

Nākotnes iela 2, Jēkabpils

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Daiva Krastiņa

27898041

kuldiga@buts.lv

Kalna iela 19, Kuldīga

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Andris Plaudis

27898042

liepaja@buts.lv

Klaipēdas iela 19/21, Liepāja

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Astrīda Klauža

27898044

livani@buts.lv

Domes iela 3, Līvāni

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Rūta Prostakova

27898046

madona@buts.lv

Rūpniecības iela 20, Madona

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Skaidrīte Arbidāne

27898043

rezekne@buts.lv

18.novembra iela 35, Rēzekne

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Daina Ozola

27898036

saldus@buts.lv

Jelgavas iela 2, Saldus

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Laila Pūkaine

27898047

talsi@buts.lv

Kr. Valdemāra iela 2a, Talsi

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Sandra Strazdiņa

29161907

ventspils@buts.lv

Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Baiba Vorobjeva

27898014

valka@buts.lv

Raiņa iela 16, Valka

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Linda Riba

25600844

valmiera@buts.lv

Meža iela 7, Valmiera

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Programmas norises vietas adreses

18.novembra 35, Rēzekne
Nākotnes iela 2, Jēkabpils
Kalna iela 19, Kuldīgas novads, Kuldīga
18.Novembra iela 18a, Daugavpils
Jāņa iela 4, Jelgava
Domes 3, Līvāni
Meža iela 7, Rīga
Lāčplēša iela 6, Aizkraukle