• 2. pieteikšanās kārta mācībām noslēgusies! Mācību saraksta atjaunošana notiks pirms nākamās pieteikšanās kārtas izsludināšanas.

Datu analīze un pārskatu sagatavošana ar MS Excel

Izglītības programmas veids:
Neformālās izglītības programma
Nozare:
Elektronisko un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Programmas stundu skaits:
40
Līdzmaksājuma apjoms (EUR):
18.00
Mācību cena (EUR):
180.00
Prasības iepriekšējai izglītībai:

Nav

Programmas apraksts:

Pamatzināšanas un pamatprasmes par attiecīgo tēmu (dalībniekam nav vajadzīgas priekšzināšanas).Lietojumprogrammas MS Excel darba vides raksturojums;Datu virknes;Pamatdarbības darblapā;Tabulas šūnu noformēšana;Aprēķini tabulās;Diagrammas;Darblapas sagatavošana drukai. Drukāšana.

Izglītības iestāde

Mājaslapa
Kontaktinformācija

Kontaktpersona

Telefona numurs

E-pasts

Dokumentu iesniegšanas adrese

Dokumenta pieņemšanas laiki

Laura Lika

27841909

izaugsme@buts.lv

Lāčplēša iela 125, Rīga 2.stāvs

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Ināra Sutra

27840717

darbadrosiba@buts.lv

Lāčplēša iela 125, Rīga 3.stāvs

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Nikolajs Demidovs

27898016

metalapstrade@buts.lv

Meža iela 7, Rīga 1.stāvs

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Roberts Kārkliņš

28606877

komercdarbiba@buts.lv

Meža iela 7, Rīga 2.stāvs un 4.stāvs

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Jana Uzulniece

27898033

aizkraukle@buts.lv

Lāčplēša iela 6, Aizkraukle

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Karīna Duntava

27898019

bauska@buts.lv

Dārza iela 14a, Bauska

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Daiga Zīrape

27898037

cesis@buts.lv

Bērzaines iela 15, Cēsis

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Aļona Rasčevska

29132050

daugavpils@buts.lv

18.novembra iela 18a, Daugavpils

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Sarmīte Deksne

27898038

gulbene@buts.lv

Ābeļu iela 8, Gulbene

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Ingrīda Ābolkalna

27898039

jelgava@buts.lv

Jāņa iela 4, Jelgava

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Elīna Kušiņičeva

27898040

jekabpils@buts.lv

Nākotnes iela 2, Jēkabpils

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Daiva Krastiņa

27898041

kuldiga@buts.lv

Kalna iela 19, Kuldīga

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Andris Plaudis

27898042

liepaja@buts.lv

Klaipēdas iela 19/21, Liepāja

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Astrīda Klauža

27898044

livani@buts.lv

Domes iela 3, Līvāni

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Rūta Prostakova

27898046

madona@buts.lv

Rūpniecības iela 20, Madona

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Skaidrīte Arbidāne

27898043

rezekne@buts.lv

18.novembra iela 35, Rēzekne

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Daina Ozola

27898036

saldus@buts.lv

Jelgavas iela 2, Saldus

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Laila Pūkaine

27898047

talsi@buts.lv

Kr. Valdemāra iela 2a, Talsi

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Sandra Strazdiņa

29161907

ventspils@buts.lv

Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Baiba Vorobjeva

27898014

valka@buts.lv

Raiņa iela 16, Valka

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Linda Riba

25600844

valmiera@buts.lv

Meža iela 7, Valmiera

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Programmas norises vietas adreses

Raiņa iela 16, Valka
Meža iela 7, Valmiera
Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils
Klaipēdas iela 19/21, Liepāja
Jelgavas iela 2, Saldus
Kr.Valdemāra 2a, Talsi
Nākotnes iela 2, Jēkabpils
Jāņa iela 4, Jelgava
Ābeļu iela 8, Gulbene
Kalna iela 19, Kuldīgas novads, Kuldīga
Meža iela 7, Rīga
Rīgas iela 30, Limbaži
Bērzaines iela 15, Cēsis
Dārza iela 14a, Bauska
Brīvības iela 47, Balvi