• 2. pieteikšanās kārta mācībām noslēgusies! Mācību saraksta atjaunošana notiks pirms nākamās pieteikšanās kārtas izsludināšanas.

Mēbeļu restaurācija

Izglītības programmas veids:
Neformālās izglītības programma
Nozare:
Kokrūpniecība
Programmas stundu skaits:
80
Līdzmaksājuma apjoms (EUR):
36.00
Mācību cena (EUR):
360.00
Prasības iepriekšējai izglītībai:

nav attiecināms

Programmas apraksts:

Pamatzināšanas un pamatprasmes par attiecīgo tēmu (dalībniekam nav vajadzīgas priekšzināšanas).Instrumenti.Restaurācijā izmantojamie materiāli.Bojātu vietu labošana.Apdares klājuma atjaunošana.

Licences numurs:
nav attiecināms

Izglītības iestāde

Mājaslapa
Kontaktinformācija

Kontaktpersona

Telefona numurs

E-pasts

Dokumentu iesniegšanas adrese

Dokumenta pieņemšanas laiki

Laura Lika

27841909

izaugsme@buts.lv

Lāčplēša iela 125, Rīga 2.stāvs

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Ināra Sutra

27840717

darbadrosiba@buts.lv

Lāčplēša iela 125, Rīga 3.stāvs

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Nikolajs Demidovs

27898016

metalapstrade@buts.lv

Meža iela 7, Rīga 1.stāvs

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Roberts Kārkliņš

28606877

komercdarbiba@buts.lv

Meža iela 7, Rīga 2.stāvs un 4.stāvs

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Jana Uzulniece

27898033

aizkraukle@buts.lv

Lāčplēša iela 6, Aizkraukle

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Karīna Duntava

27898019

bauska@buts.lv

Dārza iela 14a, Bauska

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Daiga Zīrape

27898037

cesis@buts.lv

Bērzaines iela 15, Cēsis

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Aļona Rasčevska

29132050

daugavpils@buts.lv

18.novembra iela 18a, Daugavpils

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Sarmīte Deksne

27898038

gulbene@buts.lv

Ābeļu iela 8, Gulbene

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Ingrīda Ābolkalna

27898039

jelgava@buts.lv

Jāņa iela 4, Jelgava

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Elīna Kušiņičeva

27898040

jekabpils@buts.lv

Nākotnes iela 2, Jēkabpils

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Daiva Krastiņa

27898041

kuldiga@buts.lv

Kalna iela 19, Kuldīga

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Andris Plaudis

27898042

liepaja@buts.lv

Klaipēdas iela 19/21, Liepāja

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Astrīda Klauža

27898044

livani@buts.lv

Domes iela 3, Līvāni

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Rūta Prostakova

27898046

madona@buts.lv

Rūpniecības iela 20, Madona

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Skaidrīte Arbidāne

27898043

rezekne@buts.lv

18.novembra iela 35, Rēzekne

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Daina Ozola

27898036

saldus@buts.lv

Jelgavas iela 2, Saldus

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Laila Pūkaine

27898047

talsi@buts.lv

Kr. Valdemāra iela 2a, Talsi

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Sandra Strazdiņa

29161907

ventspils@buts.lv

Ģertrūdes iela 29/31, Ventspils

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Baiba Vorobjeva

27898014

valka@buts.lv

Raiņa iela 16, Valka

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Linda Riba

25600844

valmiera@buts.lv

Meža iela 7, Valmiera

P. - C .: 8.30 - 17.30, Pk. 8.30 - 16.15

Programmas norises vietas adreses

Meža iela 7, Rīga
Kalna iela 19, Kuldīgas novads, Kuldīga